۱۳۸۷ مهر ۵, جمعه

کاپشن معروف احمدی نژاد پاره شد!

وااااااای... شما نمی دونید من چقدر ناراحت شدم وقتی این عکسو دیدم. این همون کاپشن معروفه استااااااااااااااا... آخرش هم پاره شد. خیلی حیـــــــف شد!
نمی دونم کدوم یکی از صیغه هاش این کاپشن رو بهش هدیه داده -احتمالا روز ولنتاین- که محمود جون اونقدر هواشو داره و تو زمستون و تابستون و پاییز و بهار دست از سرش بر نمی داره و تو گرما و سرما همین یه کاپشن تنشه. میگم شیطون چه سلیقه ای هم داشته... خیلی کاپشن خوشگلیه. در کل جنسش که خیلی خوب بود و تو این سه سال و نیمه خیلی خوب دوام آورد.
(یکی بهش بگه بابا به خدا دیگه این کاپشنه پوسیده... ولش کن این بدبختو از هر طرف داره پاره میشه)


حالا این موضوع پاره شدن دو دلیل می تونه داشته باشه:
1-احتمالا چون تو این سالهای اخیر تورم رشد قابل توجهی د
اشته وخیلی بالا بوده ... ایشون قصد داشتن کمی تورم رو پایین بیارن و نیست که محمود جون هم خیلی رشید و رعناست! هر کار کرده دستش نرسیده و اونقدر بالا و پایین پریده و دستش رو برده بالا که کاپشنش بر اثراین فداکاریش پاره شده!!! (خدایی میبینید چه رئیس جمهور فداکاری داریم؟؟!!)
2- یکی دیگه از دلایلش این می تونه باشه که تو این مدت اونقدر بی خودی از این رئیس جمهور محترم و دلقک بازی هاش تعریف شده و هی به به و چه چه کردن براش و مدام هندونه دادن زیر بغلش که این آخراش دیگه محمود جون نتونسته این همه لطف رو بپذیره... نیست که تعداد این هندونه ها یه ذره زیاد شده بود متاسفانه به ایشون فشار وارد شده و...!!!
(یکی این هندونه ها رو ازش بگیره تا نزده جای دیگه ش رو پاره نکرده!)

کی میدونه شاید هم خواسته با این کارش با ملتی که 60% زیر خط فقر هستن به نوعی همدردی کرده باشه... ؟!!!
ما که تو این 3-4 ساله آخرش سر از کار این پدیده ی هزاره ی سوم در نیاوردیم...!!


شما هم اگه دلیل دیگه ای به ذهنتون می رسه ما رو هم بی بهره نذارید... به نظرتون پاره شدنش چه دلیلی می تونه داشته باشه؟؟؟!!!