۱۳۸۷ بهمن ۱۸, جمعه

سی سال خاموشی...!

این روزا هر شبکه ای که می زنی از انقلاب و بازگشت امام راحل و …نشون میدن. خلاصه تو این دو ماه برنامه های تلویزیون ایران مفت نمی ارزه. البته روز های دیگه هم فرق آن چنانی نداره. همه ی برنامه ها یک نواخت و کسل کننده است.

امسال سی امین سالگرد انقلاب اسلامی ست. 30 سال گذشت و ما همچنان در خواب غفلت و همچنان خاموش.

خوبه در اینجا نگاهی به این رویدادها در 30 سال اخیر ایران بیندازیم:

در سال 57 آقای خمینی حکومت رو بدست گرفتن. سال ها قبل روی این انقلاب برنامه ریزی کردن تا تونستن همه ی مردم رو این طور از خونه هاشون بیرون بریزن. از همون اول آقای خمینی با شعار های بیخود، وعده های الکی و حرف هایی که هرگز در مورد زدنشون فکر نمی کرد(!) مغز مردم رو شستوشو داد. حتی الان هم اگه به سخنان سابق ایشون در زمان انقلاب توجه کنید متوجه میشید چه حرف هایی میزده و مردم به قدری چشم و گوششون بسته بود که اصلا در موردش فکر نمی کردن؛ چرا؟ چون به نظرشون شک کردن و قبول نکردن سخنان جانشین امام و پیغمبر کفر بود! خیلی ها خمینی را احمق می خوانند اما به نظر من خمینی نه تنها احمق نبود بلکه خیلی باهوش، زیرک و آدم سیاستمداری بود که تونست این طور چندین میلیون نفر رو مجذوب خودش کنه.

از همان آغاز انقلاب طرح های ضد مردمی بسیاری اجرا شد (پاکسازی دانشگاه ها، کشتار دسته جمعی زندانیان و...) بعد از مدتی مردم تازه فهمیدن چه اشتباهی کردن و پشیمانی چه سود؟؟؟ هر کسی هم اعتراض می کرد با چوب و چماق سرکوب میشد.

در اینجا به بعضی از سخنان آقای خمینی اشاره می کنم که می دونم خیلی از اون ها رو شنیدید اما من خودم هر وقت این ها رو می خونم باز هم برام تازگی داره چون خیلی واسم عجیبه که یک انسان با این افکار پلید و سخنان پوچ و بیهوده چطور تونست همچین انقلابی رو راه بندازه!

_ پول نفت را بر سر سفره های مردم میاوریم.(25 میلیون زیر خط فقر در حال حاضر)

_در مورد حجاب اجباری در کار نیست.(درگیری های وحشیانه ی گشت ارشاد با مردم)

_من باید عرض کنم که محمد رضای پهلوی، این خائن خبیث برای ما رفت، فرار کرد و همه چیز ما را به باد داد. مملکت ما را خراب کرد، قبرستان های ما را آباد کرد. مملکت ما را از ناحیه اقتصاد خراب کرد. تمام اقتصاد ما الان خراب است و از هم ریخته است که اگر چنانچه بخواهیم ما این اقتصاد را به حال اول برگردانیم، سال های طولانی زمان میبرد.(قبرستان های ما در سال 67 آباد شد، بعد از قتل عام زندانیان سیاسی ...و این آبادانی همچنان ادامه دارد... طی دو هفته ی اخیر 48 نفر در ایران اعدام شدند!!!)

اما نفت ما، تمام نفت ما را به غیر دادند، به آمریكا و غیر از آمریكا دادند، آنی كه به آمریكا دادند عوض چه گرفتند عوض، اسلحه برای پایگاه درست كردن برای آقای آمریكا.(در وضعیت فعلی ایران دقیقا همین وضع حاکم است. اما با این تفاوت که الان ما هم نفت مون رو به فلسطین و عراق و ... میدیم و هم اسلحه بهشون صادر می کنیم و در عوض نیروهایی تازه میگیریم و نقاب صورتشون میزنیم و یه باتوم هم دستشون میدیم و تا 4تا دانشجو میریزن بیرون این عراقی های وحشی رو به جونشون میندازیم!)

_برای همه ی اقلیت‌های مذهبی آزادی بطور کامل خواهد بود و هر کس خواهد توانست اظهار عقیده ی خودش را بکند، و دولت اسلامی جواب منطق را فقط با منطق خواهد داد!!!

_به آنها که از دموکراسی حرف می‌زنند گوش ندهید. آنها با اسلام مخالفند. می‌خواهند ملت را از مسیر خودش منحرف کنند. ما قلم های مسموم، آنهایی را که صحبت ملی و دمکراتیک و اینها را می‌کنند می‌شکنیم.

_ما نمی‌خواهیم برگردیم به 1400 سال پیش، ما همه مظاهر تمدن را با آغوش باز قبول داریم.

_این موضوع مربوط به امروز و دیروز نیست. دو هزار سال است كه آمریكا ما را استعمار كرده است.(نشان بی سوادی آقا مبنی بر دو هزار سال قدمت امریکا!!!)

_ریشه تمام مصیبتهایی كه تاكنون برای بشر پیش آمده از دانشگاهها بوده است... همه مصیبتهایی كه در دنیا پیدا شده از متفكرین و متخصصین دانشگاهی است... اگر به اسلام علاقه دارید بدانید كه خطر دانشگاه از خطر بمب خوشه ای بالاتر است. ما هرچه میكشیم از این طبقه ای است كه ادعا میكند دانشگاه رفته ایم و روشنفكریم و حقوقدانیم. هرچه میكشیم از اینها است. (دیگه چه حرفی روشن تر از این؟ ایشون رسما اعلام کرد که مخالف علم و دانش و روشنفکری ست و از نظر ایشون مردم باید تو جهل و نادانی بمانند!)

_منافقین هی میگویند مغزها دارند فرار میكنند . به جهنم كه فرار میكنند. این دانشگاه رفته ها، اینها كه همه اش دم از علم و تمدن غرب میزنند بگذارید بروند. ما این علم و دانش غرب را نمیخواهیم. اگر شما هم میدانید كه اینجا جایتان نیست فرار كنید. راهتان باز است .

تناقض در سخنان خمینی:

"باید در صدور انقلابمان به تمام جهان كوشش كنیم"

پیام نوروزی به ملت، اول فروردین 1359

كشورهای جهان اعتراض كردند:

"ما قصد صدور انقلاب اسلامی را نداریم. اینها حرفهای دشمنان اسلام است!!!"

دیدار با مسئولان صدا و سیما، 16 مرداد 1361

سخنان این شخص به قدری دارای نکات قابل تاملی ست که تفسیر آن بسیار وقت گیر است. گوش دادن و خواندن سخنان این فرد هندی زاده، شخصیت پلید و خشن اون رو کاملا نشان میده.

این هم چند نمونه از دستاورد های بزرگ انقلاب اسلامی پس از 30 سال: 6 ميليون معتاد، 42 درصد زیر خط فقر، فحشا، فساد، گرانی، تورم، خفقان، داشتن دومین مقام اعدام در جهان، ناامني، افزایش طلاق و... و...و!!